vinoos

پلاگین عدد

دریافت و نصب پلاگین

فایل پلاگین را از اینجا دریافت کنید. سپس برنامه کانستراکت را باز کرده و پلاگین را درون آن رها کنید تا صفحه نصب آن باز شود. پس از نصب پلاگین برنامه را بسته و دوباره باز کنید:


آماده سازی اولیه

پلاگین را به پروژه خود اضافه کنید. در ایونت شروع پروژه اکشن را قرار دهید. در قسمت App Token شناسه ای که از پنل عدد دریافت کرده اید را وارد کنید


حالت تست

تبلیغات به صورت پیش فرض در حالت عادی نمایش داده می‌شوند، برای فعال سازی حالت تست اکشن را استفاده کنید و در قسمت Test Mode فعال بودن یا نبودن حالت تست را تعیین کنید.در نظر داشته باشید حتی اگر پروژه شما تایید نشده باشد و token برای پروژه و جایگاه تبلیغات شما ثبت نشده باشد شما می‌توانید از حالت تست برای پیاده سازی تبلیغات و تست کردن آن‌ها استفاده نمایید. همچنین در حالت release پروژه خود این امکان را غیر‌فعال نمایید.

تغییر وضعیت SDK

برای فعال سازی و غیر فعال سازی SDK و عدم نمایش تبلیغات از اکشن استفاده کنید و در قسمت Enabled فعال بودن یا نبودن تبلیغات را تعیین کنید.


برای نمایش تبلیغ بنری اکشن را انتخاب کنید. در پنجره باز شده در قسمت Ad Token شناسه تبلیغات تصویری از پنل خود را وارد کنید. در قسمت Location موقعیت بنر را تعیین کنید. این موقعیت ها به صورت Top (بالا)، Bottom (پایین) و Custom (دلخواه) می باشند. در صورتی که موقعیت بالا یا پایین را انتخاب کنید نیازی به وار کردن مقادیر x و y نیست. در صورت انتخاب موقعیت دلخواه می توانید با استفاده از مقادیر x و y موقعیت بنر را مشخص کنید.با استفاده از اکشن می توانید بنر را از صفحه حذف کنید.

تبلیغات تمام صفحه

با استفاده از اکشن تبلیغ تمام صفحه را آماده سازی کنید. پس از انتخاب این اکشن صفحه زیر باز می شود که در آن باید شناسه تبلیغ تمام صفحه خود را وارد کنید. (بهتر است از این اکشن در ابتدای شروع برنامه استفاده کنید)برای چک کردن وضعیت آماده بودن تبلیغ برای نمایش از اکشن استفاده کنید. پس از استفاده از این اکشن یکی از ایونت های (تبلیغات تمام صفحه آماده هستند) یا (تبلیغات تمام صفحه آماده نیستند) اجرا خواهد شد.
یا از ایونت های زیر استفاده کنید:


وقتی تبلیغات تمام صفحه بارگزاری شد
وقتی خطایی در بارگزای تبلیغات تمام صفحه رخ داد
وقتی تبلیغات تمام صفحه نمایش داده شد
وقتی تبلیغات تمام صفحه بسته شد

برای نمایش تبلیغ از اکشن استفاده کنید.

توجه داشته باشید چون تبلیغ تمام صفحه به صورت اتوماتیک refresh می‌شود در ایونت اقدام به فراخوانی متد نمایش تبلیغ ننمایید.

تبلیغات ویدیویی

در sdk قابلیت نمایش سه مدل تبلیغ ویدیویی وجود دارد، که به صورت جداگانه می‌توان آن‌ها را فراخوانی کرد.
پس از انتخاب هر یک از این اکشن ها پنجره ای باز می شود که در آن باید شناسه تبلیغ را متناسب با نوع آن وارد کنید.توجه داشته باشید بعد از فراخوانی متد prepare تبلیغ به صورت اتوماتیک آماده شده و با استفاده از اکشن های زیر می‌توانید از وضعیت آماده بودن یا نبودن تبلیغ آگاه شوید:
پس از اجرای هر یک از این اکشن ها یکی از 2 ایونت "On VideoAd Ready" یا "On VideoAd Not Ready" متناسب با نوع تبلیغ ویدیویی شما اجرا خواهد شد.
یا از ایونت های زیر متناسب با نوع تبلیغ ویدیویی خود استفاده کنید:


وقتی تبلیغات ویدیویی بارگزاری شد
وقتی خطایی در بارگزای تبلیغات ویدیویی رخ داد
وقتی تبلیغات ویدیویی نمایش داده شد
وقتی تبلیغات ویدیویی بسته شد
وقتی تبلیغات ویدیویی آغاز شد
وقتی تبلیغات ویدیویی از بین رفت
وقتی تبلیغات ویدیویی پایان یافت

برای نمایش تبلیغ ویدیویی از اکشن های زیر استفاده کنید:
توجه داشته باشید چون تبلیغ ویدیویی به صورت اتوماتیک refresh می‌شود در ایونت اقدام به فراخوانی متد نمایش تبلیغ ننمایید.

نصب پلاگین در وینوس

وینوس را باز کرده و پروژه خود را انتخاب کنید. به تب پلاگین ها بروید سپس تب جستجو را انتخاب کنید. در کادر بالا عبارت "adad-cordova-plugin" را وارد کنید و گزینه جستجو را انتخاب کنید. پس از جستجو کردن پلاگین آن را از لیست انتخاب کنید و گزینه نصب را انتخاب کنید تا عملیات نصب انجام شود:
دریافت سورس مثال

همچنین ببینید


© 2017 - حریم خصوصی