vinoos

پلاگین پرداخت درون برنامه تمامی مارکت ها

دریافت و نصب پلاگین

فایل پلاگین را از اینجا دریافت کنید. سپس برنامه کانستراکت را باز کرده و پلاگین را درون آن رها کنید تا صفحه نصب آن باز شود. پس از نصب پلاگین برنامه را بسته و دوباره باز کنید:


آماده سازی اولیه

پلاگین را به پروژه خود اضافه کنید. پلاگین را از قسمت projects انتخاب کنید تا تنظیمات آن در قسمت properties باز شود.
در قسمت PublicKey کلید عمومی برنامه/بازی شما که از مارکت دریافت کردید را قرار دهید. از قسمت Market مارکت موردنظر خود را انتخاب کنید:در شروع layout اکشن را قرار دهید. بعد از آماده شدن پلاگین یکی از دو ایونت و اجرا خواهد شد.بعد از اینکه پلاگین با موفقیت آماده شد می تونید از اکشن ها و ایونت های دیگه پلاگین استفاده کنید در غیر اینصورت دوباره پلاگین رو آماده سازی کنید.

دریافت اطلاعات محصولات

برای دریافت مشخصات محصولات اکشن رو انتخاب کنید. در پنجره باز شده گزینه Add Parameter رو انتخاب کنید. شناسه محصول خود رابنویسید. هر تعداد محصولی که می خواهید مشخصاتشان (قیمت، عنوان، توضیحات) را دریافت کنید، اضافه کنید:بعد از استفاده از این اکشن یکی از دو ایونت یا اجرا خواهد شد. اگر اطلاعات با موفقیت دریافت شدند برای استفاده از آنها از اکسپرشن هایی که در عکس زیر مشخص شده اند استفاده کنید:بعد از انتخاب هر کدام از اکسپرشن ها لازم است شناسه محصول موردنظرتان را داخل پرانتز بنویسید:خرید محصول

برای باز کردن صفحه پرداخت محصول اکشن را انتخاب کنید. در پنجره باز شده در کادر اول شناسه محصول را وارد کرده و کادر دوم نوع محصول را تعیین کنید:بعد از اضافه کردن این اکشن یکی از دو ایونت یا اجرا خواهد شد. با انتخاب هر کدام از این ایونت ها کادری باز می شود که در آن شناسه محصول موردنظر را قرار دهید:عملیات مصرف محصولات خریدنی (مصرفی) بصورت خودکار انجام می شود.
بعد از اینکه کاربر محصول را خریداری کرد می توانید از اکسپرشن های رسید پرداخت (توکن خرید، زمان خرید، شماره سفارش) برای عملیات تایید پرداخت آنلاین استفاده کنید:بعد از انتخاب هر کدام از اکسپرشن ها لازم است شناسه محصول موردنظرتان را داخل پرانتز بنویسید:نصب پلاگین در وینوس

وینوس را باز کرده و پروژه خود را انتخاب کنید. به تب پلاگین ها بروید سپس تب وینوس را انتخاب کنید. از لیست پلاگین های ظاهر شده گزینه Vinoos IAP را انتخاب کنید. سپس گزینه "افزودن پارامتر" را انتخاب کنید:در پنجره ای که باز می شود در قسمت "کلید" عبارت "PERMISSION" و در قسمت "مقدار" بسته به مارکتی که نیاز دارید یکی از مقدارهای زیر را وارد کنید:کافه بازار:


com.farsitel.bazaar.permission.PAY_THROUGH_BAZAAR

مایکت:


ir.mservices.market.BILLING

ایران اپس:


ir.tgbs.iranapps.permission.BILLING

پارس هاب:


net.jhoobin.jhub

اول مارکت:


com.hrm.android.market.permission.PAY_THROUGH_MARKET

کندو/گوگل استور:


com.android.vending.BILLING


پس از اضافه کردن پارامتر گزینه "نصب" را انتخاب کنید تا پلاگین به پروژه شما اضافه شود:
دریافت سورس مثال

همچنین ببینید


© 2017 - حریم خصوصی