vinoos

پلاگین زرین پال اندروید

دریافت و نصب پلاگین

فایل پلاگین را از اینجا دریافت کنید. سپس برنامه کانستراکت را باز کرده و پلاگین را درون آن رها کنید تا صفحه نصب آن باز شود. پس از نصب پلاگین برنامه را بسته و دوباره باز کنید:


آماده سازی اولیه

پلاگین را به پروژه خود اضافه کنید. پلاگین را از قسمت projects انتخاب کنید تا تنظیمات آن در قسمت properties باز شود.
در قسمت Merchant ID کد درگاه پرداخت خود را وارد کنید. از قسمت Sandbox فعال یا غیرفعال بودن حالت تست را تعیین کنید:سپس می توانید از اکشن ها و ایونت های پلاگین استفاده کنید.

پرداخت

برای شروع عملیات پرداخت اکشن را انتخاب کنید. در پنجره باز شده شناسه پرداخت را وارد کنید (این شناسه عددی دلخواه است که پرداخت ها را تعیین می کند). فعال/غیرفعال بودن نمایش خودکار صفحه پرداخت را تعیین کنید. مبلغ پرداختی را به تومان وارد کنید. توضیحات پرداخت را وارد کنید. ایمیل و تلفن پرداخت کننده را بنویسید. (ایمیل و تلفن پرداخت کننده اختیاری هستند ومی توانید وارد نکنید.):در صورتی که قسمت نمایش خودکار را غیرفعال کرده باشید یکی از دو ایونت یا اجرا خواهد شد. در صورتی که شروع عملیات با موفقیت انجام شد می توانید از اکشن برای نمایش صفحه پرداخت استفاده کنید. اکشن را انتخاب کرده و شناسه پرداخت را وارد کنید:در صورتی که نمایش صفحه پرداخت با خطا مواجه شود ایونت اجرا خواهد شد.
بعد از نمایش صفحه پرداخت و انجام عملیات پرداخت توسط کاربر یکی از ایونت های یا اجرا خواهد شد:پس از پرداخت مبلغ توسط کاربر می توانید از اکسپرشن برای دریافت شناسه تراکنش استفاده کنید:نصب پلاگین در وینوس

وینوس را باز کرده و پروژه خود را انتخاب کنید. به تب پلاگین ها بروید سپس تب جستجو را انتخاب کنید. در کادر بالا عبارت "cordova-plugin-zarinpal" را وارد کنید و گزینه جستجو را انتخاب کنید. پس از جستجو کردن پلاگین آن را از لیست انتخاب کنید و گزینه نصب را انتخاب کنید تا عملیات نصب انجام شود:
دریافت سورس مثال

همچنین ببینید


© 2017 - حریم خصوصی